Jauni logi skaistai pasaulei un siltam mājoklim

  • Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana
  • 5 gadu garantija
  • Profesionalitāte
Klienti visāLATVIJĀ
  • Individuāla attieksme
  • Garantijas
  • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv

LLA atbalstītā basketbola komanda Grifs AG / LLA aizvada spēles 1. līgā

25. oktobris, 2013

Šogad LLA ir kļuvusi par draugiem un atbalstītājiem basketbola komandai, kas attiecīgi ir papildinājusi savu nosaukumu ar mūsu abreviatūru, topot par lielisko basketbola komandu GRIFS AG / LLA. Esam klāt visās komandas spēlēs un lepni par sasniegumiem šajā sezonā – iekļūšanu 1. līgā, par kuru augstāk ir tikai Elites grupa ar pusprofesionālām komandām.


Sākoties jaunās Dubultamatieru līgas jeb DAL 2013./2014. gada sezonai, pēc pērnā gada veiksmīgajām spēlēm BK GRIFS AG / LLA ir uzsākusi dalību ļoti spēcīgā konkurencē, aizvadot spēles 1. līgā. Komandu trenē viens no Latvijas labākajiem treneriem Aivars Vīnbergs.

Komandas kapteinis Uģis Začs stāsta: „Esam priecīgi, ka šogad BK GRIFS AG ir ieguvusi jaunus atbalstītājus – Labo logu aģentūru, kas atbalsta komandu ar jaunu sporta tērpu iegādi. Mūsu komandai ir arī jauns nosaukums BK GRIFS AG / LLA, un tā pirmo reizi savas pastāvēšanas vēsturē spēlē Dubultamatieru 1. līgā. Sekot līdzi līgas aktualitātēm var arī dal.c4.lv.”

Kā BK GRIFS AG / LLA klājās pirmajās divās spēlēs?

2013. gada 8. oktobrī RSU sporta klubā aizvadīta spēle BK GRIFS AG / LLA mājas zālē pret spēcīgo komandu „ZAĻĀ JOSTA”.

BK GRIFS AG / LLA pagājušajā gadā ieņēma 1. vietu 3. līgā (32. vietu DAL kopumā), turpretī „ZAĻĀ JOSTA” ieņēma 2. vietu 2. līgā (24. vietu DAL kopumā). Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 8 : 20 viesu labā. Daudzās kļūdas, disciplīnas trūkums un neprecīzie metieni BK GRIFS AG / LLA noveda pie „aukstas dušas” – spēle beidzās ar rezultātu 52 : 95. Rezultatīvākie BK GRIFS AG / LLA spēlētāji bija Ingars Balodis (13 punktu) un Oskars Garda (10 punktu).

2013. gada 17. oktobra spēlē Rīgas Vācu valsts ģimnāzijas sporta zālē BK GRIFS AG / LLA aizvadīja savu pirmo izbraukuma spēli jaunajos formas tērpos pret pērnā gada 1. līgas ceturto spēcīgāko komandu „LAPENIEKI” (16. vieta DAL kopumā).

Spēle jau no pirmajām minūtēm gāja punkts punktā. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 18 : 19. Arī tālāk turpinājās sīva cīņa, neviena komanda nevēlējās atdot uzvaru, un cīņa risinājās par katru bumbu un grozu, tāpēc tika fiksēts ļoti daudz pārkāpumu. BK GRIFS AG / LLA nopelnīja 31 komandas piezīmi, bet „LAPENIEKI” 14 komandas piezīmju. Ceturtajā ceturtdaļā BK GRIFS AG /LLA ar piecām personīgajām piezīmēm laukumu pameta Uģis Začs, Ingars Balodis un Ingus Ameļins. Spēle beidzās ar rezultātu 58 : 68 komandas „LAPENIEKI” labā.

Rezultatīvākie BK GRIFS AG / LLA spēlētāji bija Rūdolfs Rutkovskis (15 punktu), realizējot trīs trīspunktu metienus, un Ingus Ameļins (12 punktu).

Nākamā BK GRIFS AG / LLA spēle notika 22.10.2013. plkst. 21.15 mājas zālē RSU sporta klubā, F. Brīvzemnieka ielā 24.

20 aprīlis, 2022
Izdevīgi! Remonta kredīts sadarbībā ar “aizdevums.lv”
Gatavas konstrukcijas Labo Logu Aģentūrā
24 marts, 2022
Gatavie logi noliktavā
  • Individuāla attieksme
  • Garantijas
  • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv