Jauni logi skaistai pasaulei un siltam mājoklim

 • Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana
 • 5 gadu garantija
 • Profesionalitāte
Klienti visāLATVIJĀ
 • Individuāla attieksme
 • Garantijas
 • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv

Par mums

Atskats vēsturē

Labo Logu Aģentūras Rīgas biroja telpa

“Labo Logu Aģentūra” Latvijas tirgū ir jau vairāk nekā 10 gadus. Pašos pirmsākumos divi uzņēmīgi puiši nolēma veidot savu uzņēmumu, lai klientiem dotu ko vairāk, ne tikai minimumu, kā bija vērojams pašu darba pieredzē, strādājot šajā sfērā algotu darbu. Tieši tā rādās doma par preču zīmes izveidi, kas paustu pamatideju – piedāvāt kvalitatīvu preci un darbu! Jo “Taisām kā sev!” Laika gaitā ir mainījušies cilvēki, kuri virza “Labo logu aģentūru”.

Ir bijuši sliktāki laiki un labāki, strīdi un salabšanas. Uzņēmuma sadalīšanās 2 neatkarīgos. Bet “Labo Logu Aģentūra” turpina pastāvēt. To lielā mērā veicina mūsu ilggadējie klienti, kuri novērtē labi paveiktu darbu un saistību izpildi paredzētajos termiņos.

2019. gadā “Labo Logu Aģentūra” ir atguvusi vienotu vadību. Tas garantē vienotus darbības standartus visās “Labo Logu Aģentūras” filiālēs.

Patiess serviss

 • Rūpes – mūsu uzņēmuma filozofija, mīlestība pret cilvēkiem. Jūs vienmēr varat rēķināties ar mūsu atbalstu, draudzīgu un sirsnīgu attieksmi.
 • Atbildība – izpildot savus solījumus, mēs vēlamies dot kaut ko vairāk, nekā jūs gaidāt.
 • Uzticamība – mēs darām visu, lai attaisnotu jūsu cerības, tāpēc klienti atgriežas pie mums atkārtoti un iesaka mūs saviem draugiem.
 • Individuālisms – esam orientēti uz klienta personību, vajadzībām un vēlmēm. Katrs pasūtījums ir unikāls stāsts, kuru mēs izdzīvojam kopā ar Jums.

Zināšanas un izglītošanās kā garants kvalitātei darbībā ir mūsu prioritāte

Labo logu aģentūra ir sertificēts servissSavā darbībā vienmēr esam interesējušies par jaunumiem nozarē. Sarežģītākās situācijās piesaistām jomas ekspertus. Nodrošinām apmācību saviem darbiniekiem, jo uzskatām, ka tikai izglītoti darbinieki spēj veikt darbu atbilstoši “Labo Logu Aģentūras” standartiem.
2019. atjaunojām darbinieku sertifikāciju “Latvijas logu un durvju ražotāju” asociācijā, kā arī ir nokārtota nepieciešamā sertifikācija darbam augstumā un sastatņu montāžai.

Mūsu mērķis ir būt stipram uzņēmumam sakārtotā uzņēmējdarbības vidē, tāpēc esam “Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras” biedri. Mūsu biroju darbinieki labprāt izmanto LTRK rīkotos seminārus, uzlabojot un atsvaidzinot zināšanas dažādās saistītās jomās (piem. Laika vadība un prioritāšu noteikšana, Darbs ar klientu, Liec lietā e-parakstu! utml.

Preču zīme “Labo Logu Aģentūra” un ar to saistītie uzņēmumi

Labo Logu Aģentūras oficiālais logo“Labo Logu Aģentūra” ir SIA “Eiropas Metāls” valdes locekļa reģistrēta preču zīme. Šīs preču zīmes tekstuālā un/vai grafiskā attēla izmantošana bez saskaņošanas ir aizliegta.

SIA Eiropas Metāls sadarbības partneris servisa darbu veikšanā ir SIA “Wise Window”, kas 2019. gadā ir ieguvis būvkomersanta sertifikātu.

 

 

Kāpēc kamielis un Labo logu aģentūra?

Talismans – Zilais kamielis

Labo Logu Aģentūras kamieļu talismana zīme

 

 

Mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis dzīvot siltā, skaistā un mierīgā vidē. Tādēļ uzsākot darbību šajā nozarē un apņemoties, ka nodrošināsim jaunus un skaistus logus Jūsu un citu klientu mājokļos, mēs kļuvām arī par Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza iemītnieku – kamieļu – aizbildņiem. Šis bija mūsu pirmais lielākais izaicinājums – izveidot siltu un skaistu voljēru kamieļiem un uzlabot dažas citas palīgēkas. Tieši šie darbi noteica mūsu talismana un atšķirības zīmes – zilā kamieļa – izvēli. Jo it visā cienām izturību un uzticamību – un tam var iedvesmu gūt arī no mūsu draugiem, silto zemju iemītniekiem, kamieļiem.

 

 

 • Individuāla attieksme
 • Garantijas
 • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv