Jauni logi skaistai pasaulei un siltam mājoklim

  • Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana
  • 5 gadu garantija
  • Profesionalitāte
Klienti visāLATVIJĀ
  • Individuāla attieksme
  • Garantijas
  • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv

Ārmreslinga sacensības Maskavā

13. septembris, 2013

2013. gada 14. jūlijā radās iespēja braukt uz ārmreslinga sacensībām Maskavā. Sākuma šaubījos, bet mani atbalstītāji no Labo logu aģentūras piešķīra man brīvu nedēļu, kā arī sedza dalības maksu. Nolēmu braukt, lai būtu kā būdams, jo šīs bija manas pirmās šāda mēroga sacensības. 24. jūlijā ar vilcienu braucu uz Maskavu, kur ierados 25. jūlijā.


Pirmais, kas pārsteidza, bija tas, ka bija ļoti silts, bet ne saulains. Visas dienas, kamēr biju tur, saules nebija, jo visu pilsētu klāja smogs. Lai nu kā, tomēr starp sacensībām (kas bija sadalītas vairākās dienās) paguvu apskatīt kremli, Sarkano laukumu, vairākas skaistas baznīcas un fantastisko parku ar nosaukumu “Vasaras dārzs”.

Pirmajā pasākuma dienā sacensību nebija, bet bija svēršanās un sadalīšana pa grupām/kategorijām. Manā svara kategorijā bija 32 dalībnieki. Latvijā parasti manā svara kategorijā ir deviņi vai desmit dalībnieki. Sapratu, ka būs diezgan sīvas cīņas. Lielākā daļa dalībnieku bija no Krievijas, bet bija sportisti arī no Somijas, Ukrainas, Kazahstānas un Polijas. No Latvijas biju vienīgais dalībnieks. Arī sieviešu grupā bija tikai viena dalībniece no Latvijas.

Pirmajā sacensību dienā biju nedaudz uztraucies, bet cerēju, ka būs labi. Pirmajā dienā cīņas notika tikai ar kreiso roku, bet otrajā sacensību dienā bija cīņas absolūtajā kategorijā un ar labo roku. Kad bija sanākuši visi dalībnieki, izrādījās, ka man ir vismazākais rokas apkārtmērs bicepsa rajonā. Pārējiem bicepsa apkārtmērs sākās vidēji no 50 cm. Vairākkārtējam pasaules čempionam Denisam Cipļenkovam rokas apkārtmērs ir 70 cm.

Nu un ar tādiem milžiem man vajadzēja cīnīties. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa manu pretinieku ir vairākkārtēji pasaules, Eiropas un absolūtie Krievijas čempioni, cīņā ar kreiso roku nolauzu vienu pretinieku, bet ar labo – divus. Gala rezultātā iekļuvu divdesmitniekā. Pat mans treneris, divkārtējais pasaules čempions Normunds Tomsons teica, ka šis ir labs rezultāts, ņemot vērā manu sagatavotību un to, kas bija mani pretinieki.

Es ieguvu vērtīgu pieredzi un paraugu, uz ko turpmāk tiekties. Liels paldies arī maniem atbalstītājiem un sponsoriem – Labo logu aģentūrai, kas mani atbalstīja šajā braucienā, kā arī pārējiem, kuri par mani turēja īkšķi tepat Latvijā.

20 aprīlis, 2022
Izdevīgi! Remonta kredīts sadarbībā ar “aizdevums.lv”
Gatavas konstrukcijas Labo Logu Aģentūrā
24 marts, 2022
Gatavie logi noliktavā
  • Individuāla attieksme
  • Garantijas
  • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv