Iesaki mūs draugiem

Pasīvā (ieplūdes) ventilācija
Drukāt
PDF

Ieplūdes ventilācijas sistēmas (darbojas pateicoties dabīgajai vai mehāniski radītai gaisa plūsmai)

Aereco EHA2 Ārējā restīte ar ieplūdes regulātoruRenson THM90

Lai pašam nebūtu jāvēdina, var loga rāmī ierīkot ventilācijas sistēmu, proti, rāmī tiek izveidoti kanāli gaisa ieplūšanai un abpus loga rāmim uzstādītas atveramas/aizveramas vai automātiski uz mitruma līmeni reaģējošas iekārtas. Tā kā pats logs ir ciet, tas ir arī droši, domājot par mājokļa aizsargāšanu no garnadžiem. Lai šāda veida ventilācijas sistēma sekmīgi darbotos, labā stāvoklī ir jābūt visas ēkas ventilācijas šahtām, lai gaisam ir iespēja plūst cauri telpām līdz šahtai. Šī tipa iekārtas ir noderīgas gadījumos, kad mitruma līmenis paaugstinās sadzīvisku iemeslu, nevis būves defektu dēļ. Izmaksas par 1 iekārtu no 25 līdz 100 EURO. Uzstādīšana atkarībā no modeļa iespējama gan veramos, gan neveramos un gan jau iemontētos, gan jaunos logos. Iekārtas darbojas mehāniski, bez elektrības patēriņa.

Plusi:

• Var uzstādīt arī jau iemontētos logos,

• Ir iespējams samazināt gaisa iekļuvi, ja tas nav vēlams.

• Iespēja droši vēdināt telpas, neizmantojot loga atgāzto pozīciju, tādējādi samazinot ielaušanās risku

• Ārējā restīte nepieļauj kukaiņu u.tml. objektu nokļūšanu telpā.

Mīnusi:

• Lai uzstādītu iekārtu, atkarībā no modeļa vai nu jāveido spraugas rāmī, vai jāmaina stikla pakete.

• Atkarībā no modeļa vai nu pilnībā pašam gan jāatceras, gan jāveic atvēršana/aizvēršana, vai jāizvēlas atbilstošs iekārtas darbības režīms, kā arī jākontrolē iegūtais rezultāts.

• Intensīvi vēdinot tiek zaudēts liels daudzums siltumenerģijas

• Ziemā var rasties nevēlams kondensāts ap iekārtu arī aizvērtā pozīcijā, ja ir liela temperatūru starpība un liels mitrums,

• Pilnvērtīga gaisa apmaiņa notiek tikai tad, ja ir strādājošas ventilācijas šahtas vai mehāniski organizēta piespiedu gaisa plūsma (piem. ventilators iFan) un iespējama gaisa cirkulācija caur telpām.

• Vēdinot telpās nokļūst gan putekļi u.c. gaisā atrodošās sīkās daļiņas, gan ielu trokšņi.

Piedāvājam sīkāku aprakstu Labo Logu Aģentūras piedāvātajiem modeļiem: VENTAIR II, Aereco EMM, Aereco EHA2, RensonTC45, RensonTC60, RensonTHM90.

Ja radušies jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanus vai vēstules: logi@labologuagentura, tel. 25155201!
Priecāsimies redzēt Jūs pie mums arī klātienē!

 

Labo Logu Aģentūra piedāvā ventilācijas iekārtas, kuru darbībai nav nepieciešams telpās ierīkot papildus gaisa caurules – tas ievērojami vienkāršo ierīkošanas procesu un tā izmaksas!