Iesaki mūs draugiem

Ventilācijas sistēmas – ieguldījums komfortam un veselīgai videi

Ventilācija
Drukāt
PDF

Komfortabla un veselīga vide mājoklī.

Ventilācijas sistēmas

Gaisa kvalitāte ir būtiska jebkurā telpā, kurā mēs uzturamies. Tāpēc ir ļoti svarīgi, mainot logus vai citādi uzlabojot un veidojot savu dzīves vai darba vidi, neaizmirst par gaisa maiņas nodrošināšanu jeb ventilāciju. LR normatīvi nosaka, ka minimālā gaisa apmaiņa uz cilvēku ir 15 m3/h. Ir maldīgi uzskatīt, ka PVC konstrukcijas ventilācijas ziņā ir sliktākas kā mūsdienīgi koka pakešlogi. Salīdzinājumā ar vecā veida vienstikla koka logiem (kas nav pārklāti ar biezu krāsas kārtu), jebkuri logi ar mūsdienīgu un augstām prasībām atbilstošu rāmi (gan mehāniskās un laikapstākļu izturības, gan siltumcaurlaidības ziņā) ir hermētiski un “neelpojoši”. Arī kvalitatīvi veikta logu montāža pilnībā iznīcina iespēju svaigam gaisam telpās iekļūt caur kādu patvaļīgi radušos spraugu.

Lai nodrošinātu efektīvāku gaisa pieplūdi, pēc iespējas samazinot nevēlamās blakusparādības (caurvējš, lieli siltuma zudumi, putekļi, ielas troksnis, kondensāts, kukaiņi u.c.) un padarītu vēdināšanas procesu lietotājam ērtāku, ir izstrādāti dažādi gaisa maiņas risinājumi.

Labo Logu Aģentūra piedāvā iekārtas, kuru darbībai nav nepieciešams telpās ierīkot papildus gaisa caurules – tas ievērojami vienkāršo ierīkošanas procesu un samazina ventilācijas ierīkošanas izmaksas! 

Mūsu ilggadīgā darbošanās ir ļāvusi iepazīt reālo stāvokli daudzos mājokļos, redzot brīžiem izmisīgo cīņu ar mitrumu un pelējumu. Tieši tāpēc esam apkopojuši visus variantus un piedāvājam Jums plaša spektra iespējas, kā uzlabot klimatu un komfortu savā dzīves telpā.

Jautājumi, kas jāpārdomā, meklējot atbilstošus risinājumus ventilācijai un mitruma novēršanai

 1. Cik liela ir telpu platība,
 2. Cik cilvēki regulāri vienlaikus uzturas telpās,
 3. Vai telpās regulāri atrodas personas ar paaugstinātu jūtību (piem. alerģiju riski, astma)
 4. Vai ēkai ir strādājošas ventilācijas šahtas,
 5. Vai ir būtiski, lai ziemā maksimāli netiktu zaudēta siltumenerģija un vasarā saglabātos vēsums,
 6. Vai būs vēlēšanās un iespējas pašam regulāri nodoties telpu vēdināšanas procesam, vai būtiski ir paaugstināt savu komfortu ar automātikas palīdzību,
 7. Vai telpās ikdienā nemainīgi ir paaugstināts mitrums, vai tāds rodas tikai periodiski,
 8. Kāds ir kopējais ēkas stāvoklis un kādi ir paredzamie pasākumi tā uzlabošanai,
 9. Vai ēkā ir atsevišķas noslēgtas telpas bez logiem (piem. sanitārie mezgli vai manu glabātuves),
 10. Vai ir nodrošināta iespēja gaisam plūst no telpas uz telpu (piem. sprauga zem vai ventilācijas restīte durvīs),
 11. Vai ir nozīme ventilācijas iekārtu dizainam un krāsai, cik lielas pārbūves telpās ir iespējamas

Būsim priecīgi būt līdzdalīgi Tavas dzīvesvides uzlabošanas procesā! Kopā noteikti atradīsim funkcionējošu risinājumu, lai optimālā veidā beidzot atbrīvotos no pelējuma, nepatīkama gaisa un nogurdinošās cīņas ar palielināto mitrumu!


Ja radušies jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanus vai vēstules: logi@labologuagentura, tel. 25155201!

Labo Logu Aģentūra piedāvā ventilācijas iekārtas, kuru darbībai nav nepieciešams telpās ierīkot papildus gaisa caurules – tas ievērojami vienkāršo ierīkošanas procesu un tā izmaksas!