Iesaki mūs draugiem

Logi
Drukāt
PDF

Ietaupiet uz siltumenerģijas rēķina, dzīvojiet skaistākā un klusākā vidē. Uzziniet, cik izmaksās Jūsu jaunie logi.

Ekonomiski un kvalitatīvi PVC logi Jūsu mājoklim

 • 5 gadu garantija – garantējam, ka Jūsu logi veiks tikpat labi savas funkcijas, kā uzreiz pēc to uzstādīšanas.
 • Izmērs un krāsa – visus logus izgatavojam individuāli – Jūs varat izvēlēties to izmēru, dalījumu un logu krāsu (arī koka imitācijas) risinājumus.  Variējot ar iespējām, Jūs variet ieviest savā interjerā ne tikai funkcionālas, bet arī oriģinālas nianses -piemēram loga rāmi un vērtni izgatavot atšķirīgās krāsās.
 • Siltuma ekonomija –  mūsu klienti atzīst un mēs apstiprinām, ka siltuma ekonomija ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ ir vērts nomainīt vecos logus pret jauniem.  PVC (PVH) logi mazina siltuma zudumus, ļaujot ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem un mājoklis kļūst siltāks.
 • Skaņas izolācija –  veiksmīgi notušē ārējos trokšņus.  Jūs praktiski nebūsiet lietas kursā, kas notiek aiz Jūsu loga, jo ārā notiekošais paliks ārpusē, bet Jūs iegūsiet klusāku noskaņu savās telpās.
 • 3-kāršā stikla logi - papildus siltums un klusums – tā ir iespēja, iegūt logu priekšrocības ar uzviju.
 • Jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi - palīdz ieekonomēt vēl papildus 10% siltuma (par 10% augstāka siltuma necaurlaidība). Jautājiet mūsu speciālistiem, iespējams tas ir tas, kas Jums ir nepieciešams. Izvēlieties pasaules vadošā stikla ražotāja – Pilkington/AGC logu rūtis, lai baudītu šīs priekšrocības.
 • Veicam tehnoloģiski pareizu logu iebūvi – visus logu iebūvējam ar montāžas lentēm: no iekšpuses putu šuvei uzklāj tvaiku izolējošu lenti, no ārpuses atkarībā no logu ailes veida liek hidroizolējošu vai speciālu akrila pašizpletošu lenti. Šī īpašā lente ir svarīga, lai arī pēc pieciem gadiem Jūsu logi būtu tikpat energoefektīvi, kā arī logu ailēs nerastos pelējums. Uzziniet vairāk par logu montāžas lentēm.
 • Ventilācija mājoklī - piedāvājam ventilācijas sistēmas, kas palīdzēs saglabāt veselīgu vidi Jūsu mājoklī, novēršot gaisa mitruma un pelējuma problēmas.
 • Durvis un garāžu vārti - nodrošināsim Jūsu mājokli ne tikai ar labiem logiem, bet arī ar plastikāta vai metāla durvīm un paceļamiem garāžu vārtiem.
 • Visu veidu žalūzijas - komfortam un dailei - novērsīs pārmērīgu karstumu vai pārāk spilgtu apgaismojumu, pasargās no nevēlamiem skatieniem, nodrošinās pilnvērtīgu atpūtu naktī. Daži modeļi slāpēs āra trokšņus vai palīdzēs iznīcināt baktērijas.

Kā mēs strādājam?

 • Uz mums var paļauties - gan profesionālā, gan cilvēciskā ziņā, jo visa pamatā ir mīlestība pret to, ko un kā mēs taisām – kā priekš sevis!
 • Konsultācijas – mēs labprāt dalāmies informācijā un savās zināšanās par logiem, tāpēc priecāsimies, atbildēt uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem par logiem.
 • BEZMAKSAS logu aiļu nomērīšana – mēs zinām, ka nevainojamam rezultātam ir labāk vienu reizi redzēt, tāpēc vienmēr dodamies pie Jums, lai izmērītu un kopīgi izrunātu jauno logu risinājumus.


Viens solis līdz mājīgam mājoklim – sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai pavērtu jaunu skatu uz pasauli.

Rakstiet:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Zvaniet:  20016437

Nāciet ciemos!

Visi kontakti