Jauni logi skaistai pasaulei un siltam mājoklim

 • Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana
 • 5 gadu garantija
 • Profesionalitāte
Klienti visāLATVIJĀ
 • Individuāla attieksme
 • Garantijas
 • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv

Montāža un aiļu apdare

Nodrošinām pilna servisa montāžas pakalpojumus – PVC logu montāža, logu aiļu apdare, ārējās un iekšējās palodzes montāža!

Nodrošinām pilna servisa pakalpojumu - PVC logu montāža, logu aiļu apdare, iekšējās palodzes montāža

 

Jums nebūs jāraizējas, kur atrast meistarus dažādu logu montāžas darbu veikšanai, kas saistīti ar logu un durvju nomaiņu. Mēs varam izpildīt gan pilnīgi visus secīgi veicamos montāžas darbus, gan atstāt kādu daļu citiem Jūsu izvēlētiem remontstrādniekiem:

 • Meistara klātienes konsultācija/mērījumi pirms darījuma uzsākšanas.
 • Precīzas tāmes sastādīšana, kas nemainīsies darbu realizācijas laikā.
 • Līguma noslēgšana, kas nodrošina garantijas saistības.
 • Veco konstrukciju demontāža.
 • Jauno logu kvalitatīva (silta) PVC logu montāža ar montāžas lentām.
 • Logu aiļu apdare ar reģipsi vai apmetumu un siltināšanu.
 • Ārējās un iekšējās palodzes montāža.
 • Būvgružu izvešana un utilizācija.
 • Garantijas apkalpošana.
 • Pēcgarantijas serviss.
 • Citi papildpakalpojumižalūziju, ventilācijas iekārtu, insektu tīklu montāža u.c.

Tehnoloģiski pareiza PVC logu montāža palīdzēs katru gadu ietaupīt vidēji 10% siltumenerģijas un pasargās mājokli no pelējuma un gaisa temperatūras svārstību radītiem bojājumiem. Tas nodrošinās dzīvi bez raizēm!

Esam mūsdienīgi un piedāvājam dažādus montāžas veidus. Jaunbūvēm būtu piemērota arī montāža bez putām, izmantojot citus blīvējošos materiālus, ar vai bez logu iznešanu uz ārpusi.

Piedāvājam pilna servisa pakalpojumu

tehnoloģiski pareiza logu montāža Labo logu aģentūrā

Tehnoloģiski pareiza PVC logu montāža

„Labo logu aģentūra” tehnoloģiski pareizi un kvalitatīvi uzstāda PVC logus, izmantojot montāžas lentes jeb tvaika barjeras. Tādējādi saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu 2010/31/ES par ēku energoefektivitāti mēs nodrošinām atbilstību Latvijas būvnormatīviem LBN 002-15 „Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika”.
Labo logu aģentūra - logu tonēšana

Logu montāžas lentes

Tvaika necaurlaidīgo un difūzijas lenšu izmantošana ir vienīgais paņēmiens, kā aizsargāt putu slāni no vides negatīvās ietekmes — mitruma iekļūšanas un saules stariem. Tikai sausām putām piemīt vajadzīgie siltumizolējošie un akustiskie parametri, un tās var uzticami kalpot, savukārt, ultravioleto staru iedarbībā putas sairst un izdrūp.
Piedāvājam aiļu apdari Labo logu aģentūrā

Logu aiļu apdare

Standarta variantā iekšējā logu aiļu apdare tiek veikta izmantojot balto reģipsi, kas pie esošās sienas tiek piestiprināts 90 grādu leņķī attiecībā pret logu, izmantojot montāžas putas un reģipša profilu. Šaurākās ailes tiek siltinātas ar montāžas putām, platākām ailēm izmantojam akmens vati. Savienojuma vieta starp reģipsi un sienu tiek aizvilkta ar apmetumu.

Dažādi apdares veidi

Pelēkā apdare Labo Logu Aģentūrā

Pelēkā aiļu apdare

Ja izvēlēsieties pelēko logu aiļu apdari, tad to mūsu meistari varēs pabeigt vienas dienas laikā, jo apmetums netiek līdzināts, krāsots vai uz tā netiek uzlīmētas tapetes. Kad apmetums būs izžuvis, atlikušo darbiņu viegli varēsiet paveikt paši, pēc savas gaumes piemeklējot tapeti vai krāsu.
Baltā aiļu apdare Labo Logu Aģentūrā

Baltā aiļu apdare

Baltā jeb pilnībā pabeigtā logu aiļu apdare nozīmē, ka nepieciešami vairāki atkārtoti braucieni, kuru laikā pirmajā reizē uzklātais apmetums tiek līdzināts un tiek veikti tālākie darbi atbilstoši Jūsu vēlmēm, par ko vienmēr vienojamies atsevišķi.
Logu apdare ar Crystallit paneļiem, piemēram, zelta ozols - Labo Logu Aģentūrā

Aiļu apdare ar Crystallit paneļiem

Kā jaunumu piedāvājam īpaši skaistu un ikdienas kopšanā ērtu logu aiļu izveides variantu, izmantojot siltos, viegli kopjamos, baltos vai krāsainos Crystallit paneļus. Tos droši var mazgāt, tie nezaudē krāsu saulē un kopā ar Crystallit palodzēm padarīs Jūsu logu ļoti īpašu.

Iesmesli, kāpēc izvēlēties darbu izpildi Labo Logu Aģentūrā

Pilns serviss
Ar lielāko prieku uzņemsies pilnu atbildību par Jūsu ēkas logu un durvju maiņu no nomērīšanas līdz uzstādīšanai un apdares veikšanai.
Izmaksu skaidrība un garantijas
Mēs atbildīgi sastādām izmaksu tāmes, lai varat plānot savus izdevumus. Izpildītajiem darbiem dodam 2 gadu garantiju.
Labo logu aģentūra nodrošina profesionālu darbu izpildi
Profesionāla darbu izpilde
Montāžas darbinieki ir sertificēti Latvijas Logu un Durvju ražotāju asociācijā (LLDRA).

Lai darbi noritētu raiti un bez pārpratumiem, ļoti gaidām Jūsu aktīvu iesaistīšanos – gan iedziļinoties tāmē redzamajā informācijā, gan laicīgi informējot mūs par vēlamajiem termiņiem un darbu veikšanas dienām, gan darbu veikšanas laikā jautāt uzreiz, ja nav pārliecības, ka viss notiek kā iecerēts. Vienmēr ir svarīgi izrunāt Jūsu vīziju par galarezultātu pirms vienošanās noslēgšanas, kā arī būt klāt darbu veikšanas laikā!

 

Atgriezties pie pārējiem pakalpojumiem

 • Individuāla attieksme
 • Garantijas
 • Profesionalitāte
25155201 info@labologuagentura.lv