Iesaki mūs draugiem

Logu montāžas lentes
Drukāt
PDF

Labo logu aģentūra veic kvalitatīvu logu iemontēšanu, izmantojot montāžas lentes.

Montāžas lentes un tehnoloģiski pareiza logu iemontēšana nodrošina:

  • investīciju komforta paildzināšanā - vidējā līmeņa logu montāžas izolācijas materiālu (parasti putas) pasargāšanu no mitruma ietekmes un izsalšanas, kas ir galvenie iemesli, kāpēc izolējošais materiāls būtiski zaudē savu funkcionalitāti;
  • visas energoefektivitātes prasības, lai jaunie logi arī pēc 5 gadiem saglabātu energoefektivitāti un gada laikā ieekonomēt 10% siltumenerģijas;
  • pasargā no pelējuma un gaisa temperatūras svārstību radītiem bojājumiem;
  • energoefektivitātes sertifikātu atbilstoši Eiropas EC2002/91/EK direktīvām, kas paredz pareizu logu montāžu, izmantojot hermetizējošās lentes.


Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana
liecina par vislabāko kvalitāti, tāpēc mēs to nodrošinām visiem logiem, ko uzstādām paši, kā arī piedāvājam iegādāties montāžas lentes tad, ja logus pērkat citur. Neaizsargāta montāžas šuve strap loga rāmi un fasādi ir tieša ārējās telpas saskare ar iekšējo, līdz ar ko, loga montāžas šuves pareiza hermetizēšana, aizvēršana spēlēs ļoti nozīmīgu lomu tajā, vai jaunie logi spēs jums nodrošināt gaidītās priekšrocības.

Cik maksā logu montāžas lentes?

Lai gan logu montāža ar šīm īpašajām lentēm sadārdzinās logu uzstādīšanu – vidēji par 15 EURO uz katru logu –, tā drīzāk ir investīcija, nevis izmaksas un nākotnē atmaksāsies.


Uzziniet, cik izmaksās Jūsu jaunie logi, iemontējot tos ar montāžas lentēm!

Zvaniet pa tālruni 20016437 vai rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , un mūsu menedžeri Jums sniegs visu nepieciešamo informāciju par logu uzstādīšanas izmaksām un to specifiku.