Iesaki mūs draugiem

Par mums
Drukāt
PDF

Labo logu aģenti

Mēs esam ''LABO LOGU AĢENTŪRAS'' labo logu aģenti, un mūsu misija ir nodrošināt Jūsu mājokli ar patiesi kvalitatīviem un skaistiem logiem.

Taisām un uzstādām logus kā sev

Katra nianse ir svarīga – sākot no logu maiņas un izvēles plānošanas, beidzot ar to uzstādīšanu un siltināšanu. Tieši tādēļ ir svarīga saruna starp divām ieinteresētām pusēm - lai mēs, uzzinājuši Jūsu situāciju, vēlmes un vajadzības, varētu piedāvāt un izskaidrot dažādus iespējamos variantus, to plusus un mīnusus - lai Jūs varētu veikt pārdomātu izvēli. 

Lai uzturētu mūsu kompetences līmeni mūsdienām atbilstošā līmenī, sadarbojamies ar būvniecības nozares speciālistiem.

Tieši šī iemesla dēļ uz mūsu un klientu jautājumiem atbildes sniedzis viens no Latvijā atzītākajiem būvniecības ekspertiem, būvinženieris un inženierzinātņu doktors Juris Biršs.

Varbūt arī sev interesantas atbildes atradīsiet Jautājumu un atbilžu sadaļā „J un A”!

Labo logu aģentūra iestājas par kvalitāti, ilgtspējību, precīzi pārdomātiem un ekonomiski izdevīgiem risinājumiem.

Mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis dzīvot siltā, skaistā un mierīgā vidē. Tādēļ uzsākot darbību šajā nozarē un nolemjot, ka nodrošināsim jaunus un skaistus PVC logus Jūsu un citu klientu mājokļos, mēs kļuvām arī par Rīgas Zoodārza iemītnieku - kamieļu – aizbildņiem un parūpējāmies par to, lai kamieļi un nīlzirgi dzīvotu siltāk un skaistāk. Tieši šie darbi noteica mūsu talismana - zilā kamieļa - izvēli. Jo it visā cienām izturību un uzticamību - tieši tāpat uzvedas mūsu draugi silto zemju iemītnieki kamieļi.

Mūsu speciālistu pieredze un kvalitāte
Mums jau ir 10 gadu ilga pieredze un zināšanas par PVC (PVH) logu izgatavošanu un uzstādīšanu, bet vēl arvien turpinām izzināt visas nianses šajā nozarē, lai Jums varētu piedāvāt vislabākos logus.

Mēs esam pārliecināti par logu kvalitāti, kurus uzstādām, tādēļ nodrošinām nevis likumā noteikto 2 gadu garantiju, bet gan 5 gadu garantiju mūsu PVC konstrukcijām.