Iesaki mūs draugiem
Mai
05

Stāsti Pārdaugavas logos
Drukāt
PDF


Šogad esam aktīvi iesaistījušies brīnišķīgā pasākumā, kas, pateicoties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas darbinieku iedvesmojošajai iniciatīvai un pašvaldības atbalstam, jau daudzus gadus priecē un vieno visus Pārdaugavas puses iedzīvotājums un viņu viesus.

Pardaugavas Svetki

Šis gads Labo Logu Aģentūrai ir īpašs, jo notiks Līdzdalības akcija STĀSTI PĀRDAUGAVAS LOGOS. Pieteikšanās un plašāka informācija www.pardaugavassvetki.lv līdz 16.05! Pārdaugavieši - esam aktīvi un pavasarīgi atraisāmies stāstos caur, pa un par LOGIEM!

VISI, VISI - Rīdzinieki un Nerīdzinieki ir aicināti gan logu stāstus apskatīt, gan pārējās aizraujošās aktivitātes ievērtēt 21.05.2016 Pārdaugavas svētkos, kuri norisināsies Arkādijas parkā no 12.00 līdz pat vēlam vakaram, ko vainagos krāšņa uguņošana. Arī mēs tur būsim - zilais kamielis ziemu nostāvējies, rautin raujas svaigā pavasarīgā zālītē! TIEKAMIES STĀSTOS UN KLĀTIENĒ!

Dim lights Embed Embed this video on your siteUzzini Pārdaugavas ēku un to iemītnieku neparastos stāstus un - dalies savējā!

Stāsti logos

Pirms svētkiem aicinām ikvienu, kas mīt Pārdaugavā - iedzīvotāju, organizāciju, uzņēmumu - piedalīties akcijā un izveidot "stāstu" ēkas logos!
"Stāsts" ir no gaiša papīra vai citādi veidots attēls (attēli, teksts, ornamenti), kas ievietots logā/os un ir redzams no ārpuses. Tēma un sižets - autoru ziņā!
Uzzini vairāk par akciju, aplūko stāstu karti un piesaki savējo pardaugavassvetki.lv. Pieteikšanās līdz 16.05.2016., akcija notiek līdz 21.05.2016.