Iesaki mūs draugiem
Mar
10

Labo logu aģentūras filiāle Ogrē
Drukāt
PDF

 

Šobrīd meklējam jaunu mājvietu Ogrē, tāpēc filiāle Mālkalnes prospektā ir aizvērta. Klientiem turpinām sniegt pakalpojumus, nodrošinot bezmaksas mērījumus un visu pārējo ar logu maiņu un remontu saistīto servisu tieši tādā apmērā, kā iepriekš.

Labo logu aģentūras piedāvātie plastikāta logi ir ražoti Polijā. Kā zināms, Polija ir vienīgā Eiropas valsts, kura īpaši nav izjutusi ekonomisko krīzi, tā turpina attīstīties, piedāvājot preces, tostarp PVC logus, kas ražoti modernās rūpnīcās, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

Kvalitatīvi plastikāta logi Ogrē un tās tuvumā

Uzņēmuma piedāvātie PVC logi Ogrē un tās tuvumā ir pieejami dažādos izmēros, krāsās, kā arī ar dažādu veidu logu sadalījumu un atvēršanas iespējām. Viss ir iespējams, tikai jāzina uzstādāmo logu parametri – logu izmēri. Starp citu, logu nomērīšanu Labo logu aģentūras speciālisti veic bez maksas.

Labo logu aģentūra citu logu uzstādīšanas uzņēmumu vidū izceļas ar to, ka nodrošina tehnoloģiski pareizu logu uzstādīšanu (logu montāža), proti, logus uzstāda, izmantojot speciālas logu montāžas lentes tvaika un mitruma izolācijai. Izmantojot šīs īpašās lentes logu uzstādīšanā, to kalpošanas mūžs ir krietni ilgāks, kā arī tie daudz ilgāk nodrošina iespējami mazus siltumenerģijas zudumus.

Ogres iedzīvotāji pirms logu maiņas var konsultēties ar Labo logu aģentūras speciālistiem klātienē uzņēmuma birojā Rīgā, uzdot savus jautājumus meistaram logu mērīšanas laikā vai nosūtīt vēstuli Labo logu aģentūras speciālistiem uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvaniet tel. 27086086.

Labo logu aģentūras speciālisti Jūs gaida, lai konsultētu un palīdzētu Jums izvēlēties un uzstādīt kvalitatīvus, ilgi, droši, uzticami un pārliecinoši kalpojošus plastikāta logus un palodzes.