Iesaki mūs draugiem
Mar
21

Logu montāžas standarts – speciālas montāžas lentes
Drukāt
PDF

Vai Jūs zinājāt, ka lielākā daļa logu montāžas uzņēmumu, tā teikt, grēko, neuzstādot logus ar īpašām montāžas lentēm, kas arī pēc 5 gadiem palīdz saglabāt logu energoefektivitāti un aizkavē pelējuma rašanos logu ailēs?

Tehnoloģiski pareiza logu uzstādīšana

Labo logu aģentūras logu uzstādīšanas standarts neļauj montēt logus bez šīm lentēm. Kāpēc? Tāpēc, ka mēs Jums vēlamies nodrošināt vislabāko kvalitāti un servisu un mums rūp, lai logi, kurus uzstādām mēs, arī pēc 5 gadiem kalpotu tikpat labi kā tikko pēc uzstādīšanas.

Turpmāk visus logus iebūvēt tikai ar montāžas lentēm – no iekšpuses putu šuvei uzklāj tvaiku izolējošu lenti, no ārpuses atkarībā no ailes veida liek hidroizolējošu vai speciālu akrila pašizpletošu kompresijas lenti. Šādu lenšu izmantošana nodrošina to, ka putas tiek pasargātas no ārējo apstākļu ietekmes. Īpaši nelabvēlīga putām ir tiešo saules staru iedarbība - putas kļūst arvien tumšākas un sabirst putekļos, tomēr tās bojā arī mitrums. Montāžas lentas nodrošina putām atbilstoša klimatu, līdzīgi kā to dara jumtu segumos izmantotās vēja plēves.

Investīcija energoefektivitātes un komforta paildzināšanā

Lai gan logu montāža ar šīm īpašajām lentēm nedaudz sadārdzinās logu uzstādīšanu – vidēji par 4 latiem uz katru logu –, mēs uzskatām, ka tā drīzāk ir investīcija, nevis izmaksas un nākotnē noteikti atmaksāsies.