Iesaki mūs draugiem
Mai
05

Pārdaugavas svētki - Viņi rada Pārdaugavu!
Drukāt
PDF

Arī šogad turpinām atbalstīt brīnišķīgu notikumu Rīgas un Pārdaugavas iedzīvotājiem - Pārdaugavas svētkus!

Pardaugavas Svetki

Šogad Labo Logu Aģentūra atbalsta Līdzdalības akcija VIŅI RADA PĀRDAUGAVU. Pieteikšanās un plašāka informācija http://www.pardaugavassvetki.lv/akcija līdz pat 2018.gada maijam!
Uzdrošināmies izstāstīt par saviem līdzcilvēkiem, kas mūs iedvesmo ikdienā nenokārt galvu, celties, iet, darīt, veidot un radīt mūsu kopējo vidi skaistāku, labāku, interesantāku!


Sep
12

LLA atbalstītās basketbola komandas BK GRIFS AG / LLA 2015/2016 sezona
Drukāt
PDF

logo

Līdzīgi kā 2014.gadā Labo Logu Aģentūra pieņēma nozīmīgu lēmumu par turpmāko darbību 2 dažādos uzņēmumos, arī mūsu atbalstītajai  BK GRIFS AG / Labo Logu Aģentūras basketbola komandai 2015./2016. gada sezona nesusi būtiskas pārmaiņas gan komandas sastāvā, gan turpmākajā darbībā.

Grifs-komanda

Komanda piedalījās Latvijas Basketbola alternatīvās līgas organizētajā turnīrā ( airāk info.http://www.lbal.lv/). BK GRIFS AG/ LLA treniņus pēc vasaras sāka jau augusta sākumā un uz pirmo spēli bija ļoti labā fiziskajā formā. Pirmā spēle tika uzvarēta ļoti pārliecinoši. Tika uzvarēta komanda BK Ķekari, kura jau ir ilggadējie BK GRIFS AG/ LLA sāncenši, ar kuriem vienmēr ir saspringtas spēles un cīņa par katru laukuma daļu. Pēc pirmās uzvarētās spēles ar rezultātu 77:47, pārējā sezona vairs nebija tik veiksmīga. Spēlēts tika gan ar ļoti stiprām komandām, gan ar līdzvērtīgām, tomēr, lai nostartētu apmierinošā līmenī – pietrūka gan veiksme, gan meistarība.

Kopumā no 22 aizvadītajām spēlēm, BK GRIFS AG/ LLA komandai izdevās izcīnīt tikai 4 uzvaras. Sezonas beigās komanda ieņēma 16.vietu – 17.komandu konkurencē.

Komandu darbībā vari redzēt šeit: spele
Pēc neveiksmīgās pagājušās sezonas – BK GRIFS AG/ LLA ir veikušas strukturālas un taktiskas izmaiņās komandā un 2016./2017.gada sezonā jau startēs ar divām komandām.

Sep
02

Klausies Radio Tev!
Drukāt
PDF

Sadarbībā ar Radio Tev piedalāmies akcijā "Klausies Radio Tev" un davinām balvas radio klausītājiem.
Reģistrējies radio tev

un pievienojies klausītāju pulkam!

Tiešraidē: tiesraide_radio_tev

Aug
28

1.septembris.
Drukāt
PDF

 

Veiksmīgu jauno mācību gadu!

1.septembrī būs slēgtas filiāles Jelgavā un Dobelē. Rūpēsimies par saviem bērniem!

Galds pie loga.

Ja skolēna darba vieta ierīkota pie loga, iesakām pārliecinieties, ka tas labi blīvējas un nevelk, ir tīrs un darbam ar datoru nav pārāk spilgts apgaismojums!