Iesaki mūs draugiem

Logu pasūtīšana un nomaiņa
Drukāt
PDF

Kā tas notiks?

1. Aptuvena izcenojuma iegūšana visīsākajā laikā

Mums svarīgi, lai jau pašā sākumā Jūs iegūtu adekvātu tāmi, kurā iekļauts tieši tas, kas atbilst Jūsu vajadzībām un esošajai situācijai, un pēc izmēru precizēšanas nebūtu būtisku izmaiņu izcenojumā. Lai pateiktu Jums prognozējamās izmaksas, mums nepieciešams uzzināt sekojošu informāciju:

 • Loga platums un augstums (vecā loga viena mala līdz otrai malai) vai mājas sērija, dalījums (piem. 2 daļīgs, 3 daļīgs, logs ar durvīm)
 • Krāsa (piedāvājam logus baltā krāsā vai ar krāsainu ārpusi, vai abpusēji vienādu tonējumu)
 • Veramo daļu skaits
 • Iekšējās palodzes platums un ieteicamais veids (lētākā, izturīga, īpaši izturīga un ērti kopjama, ar koka tekstūru, krāsaina)
 • Nepieciešamo darbu veids (piegāde / demontāža / montāža / aiļu apdare / veco logu izvešana)
 • Darbu veikšanas adrese (pilsēta vai pagasts) un stāvs
 • Īpašas prasības (piem. drošības risinājumi pret ielaušanos vai bērnu drošībai, siltāki vai klusāki logi, aizsargāti pret saules karstuma iekļūšanu, tonēti, necaurredzami, dekoratīvi stikli)
 • Kontakttālrunis informācijas precizēšanai
Šo informāciju variet mums
 • nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ,
 • uzrakstīt tiešsaistes čata logā,
 • izstāstīt, piezvanot pa tel. 20016437!
Atbildi centīsimies sniegt tajā pašā dienā (ja jautāsiet dienas pirmajā pusē), pēc izvēles - vai nu mutiski, vai nosūtot detalizētu tāmi uz e-pastu, kurā varēsiet redzēt gan raksturojošos tehniskos parametrus un izsmeļošu aprakstu, gan izmaksas pa pozīcijām.

2. Precīzas tāmes sastādīšana uzreiz vai pēc aptuvenās tāmes saņemšanas.

Mūsu speciālists dosies pie Jums, lai veiktu logu nomērīšanu. Pastāstiet viņam (ja iepriekš neesat runājis ar mūsu konsultantu), kādus logus, palodzes un apdari Jūs vēlaties. Mūsu speciālists novērtēs telpas, kurās logi tiks uzstādīti, lai piedāvātu Jums labāko risinājumu. Meistara datu lapa tiks nogādāta birojā, kur tiks sagatavota precīza galatāme.

3. Jauno logu uzstādīšana un veco logu demontāža

Jūsu jauno logu izgatavošanas ilgums  var variēt no ~2,5 nedēļām (vienkāršiem baltiem logiem) līdz mēnesim (slēdzamām durvīm, logiem ar specifiskām stikla paketēm).

Tiklīdz logi būs noliktavā, zvanīsim, lai saskaņotu darbu veikšanas laiku.

Tad mūsu speciālisti būs klāt, lai uzstādītu jaunos logus. Jūsu jauno logu uzstādīšana sāksies ar veco logu demontāžu, kam sekos jauno logu un palodžu montāža. Pie viena loga montāžas darbiem pavadām aptuveni vienu līdz divas stundas, ir nepieciešams laiks, lai darba rezultāts būtu kvalitatīvs un logi ilgi kalpotu.

4. Aiļu apdare

Pēc tam, kad Jūsu jaunie logi būs uzstādīti, mēs veiksim aiļu apdari ar ģipškartonu (reģipsi). Spraugu starp veco sienu un reģipsi siltināsim ar montāžas putām vai citu piemērotu materiālu. Parasti aiļu apdare notiek dažas dienas pēc logu montāžas, lai logu montāžā izmantotie materiāli būtu sacietējuši. Kopā ar iekšējo apdari veiksim ārējo aiļu apdari - aiztaisām ar apmetumu montāžas laikā radušos izlūzumus, uzstādām nosegleņķus, lai noslēptu ārējās montāžas lentas vai aizvelkam šuves ar apmetumu (ja tas nepieciešams).

5. Jauns skats uz dzīvi

Jūsu jaunie logi pavērs Jums ne tikai jaunu skatu uz dzīvi, bet arī palīdzēs ekonomēt siltumu un samazināt skaņas caurlaidību, lai turpmāk Jūs varētu dzīvot daudz skaistākā, siltākā un klusākā mājoklī.

Konsultējaties ar mūsu pārstāvjiem vai nāciet ciemos savai dzīvesvietai tuvākajā birojā!