Iesaki mūs draugiem
Jūl
23

Labo logu aģentūra atbalsta Mārtiņa Kleinberga dalību ārmreslinga sacensībās “Ghetto games” ietvaros
Drukāt
PDF

Latvijas kausa izcīņas 2. posma sacensības ārmreslingā norisinājās Rīgā, Gaiziņkalnā, “Ghetto games” ietvaros. “Ghetto games” ir kustība, kas atbalsta aktīvu un sportisku dzīvesveidu un ir uzņēmusi arī ārmreslinga sportistus savā ghetto ģimenē.

Ar katru gadu ārmreslinga kustība Latvijā kļūst arvien populārāka. Arī šogad bija pieteikušies daudz jaunu amatieru, turklāt atgriezušies vecie sportisti, kas kādu laiku nebija piedalījušies. Līdz ar to cīņas kļūst arvien spraigākas un interesantākas. Protams, ārmreslings ir traumatisks sporta veids, bet kurš gan tāds nav. Vairāk traumu mēdz būt amatieriem, tomēr arī profesionāļiem gadās traumas. Tā gadījās šogad, Latvijas kausa izcīņas 2. posmā. Iesākumā veicās ļoti labi, taču cīņā ar labajām rokām ar Oskaru Balgalvi guvu labās rokas traumu, tāpēc turpmākajā mača gaitā nevarēju pilnvērtīgi cīnīties ar Māri Kalēju, kurš gala rezultātā izcīnīja pirmo vietu ar labo roku smagajā svarā. Savukārt ar kreiso roku šogad sevi pierādīju un izcīnīju pirmo vietu absolūtajā kategorijā. Absolūtajā kategorijā piedalās katras svara kategorijas uzvarētāji. Tad notiek cīņa bez pārtraukuma, līdz tiek noskaidrots uzvarētājs.


Otrā posma kopvērtējumā paliku otrais, jo pretinieks bija vieglāks par mani, līdz ar to automātiski pakāpos augstāk. Redzēsim, kā būs gada beigās. Pagājušajā gadā es ieguvu Latvijas čempiona kausu savā svara kategorijā. Un ir liels prieks, ka sportistus atbalsta. Arī man ir savs līdzjūtīgs sponsors – Labo logu aģentūra, kas atbalsta manu sportu un treniņus, ka arī tur par mani īkšķus mačos.

Mārtiņš Kleinbergs