Iesaki mūs draugiem
Apr
18

2013. gada 8. marts – Sieviešu dienas rallijam 5 gadi!
Drukāt
PDF

Astotais marts joprojām ir Starptautiskā sieviešu diena, tāpēc tā ir jāatzīmē tā, kā pašām patīk. BTA Sieviešu dienas rallijs ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas. Vajag ļauties jaunām, radošām, uzjautrinošām un pozitīvām emocijām un pavadīt pavasarīgu pēcpusdienu kopā ar draudzenēm.

Labo logu aģentūras komanda piedalās jau trīs gadus.

Rallijs notika tieši 8. martā, piektdienā. Pasākums izvērtās īpaši aizraujošs un adrenalīna piepildīts – sacīkstes norisinājās diennakts tumšajā laikā. Labo logu aģentūra startēja pulksten 15.54, finišējām noteiktajā laika normā – pulksten 21.00.

Šoreiz mums bija iespēja apmeklēt vēsturiskas vietas un atklāt jaunus ceļus Vidzemes jūrmalā. Kontrolpunktu skaits samazinājies, bet bija jāizmanto sievišķīgā intuīcija kontrolpunktu meklējumos, liekot lietā atjautību un izdomu. Rallija apraksts mūs veda no Rīgas uz Ādažiem, caur Garkalni, Siguldu, Limbažiem, Ainažiem un Carnikavu. Kontrolpunktos bija jāveic dažādi atjautības un veiklības uzdevumi, ar kuriem veiksmīgi tikām galā.

Rīgas kontrolpunktu ietvaros apmeklējām Rīgas motormuzeju, Tvaika ielu 2, kur iestādes nosaukums komentārus neprasa, kā arī Rīgas Jaunās svētās Ģertrūdes draudzes baznīcu.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad vispirms startējām tikai divatā, tad trijatā, šogad bijām jau četras, kas palīdz maksimāli ātri reaģēt kontrolpunktu uzdevumos, veikt fotogrāfa pienākumus un sniegt atbalstu pilotei un stūrmanei.

Organizatori un laikapstākļi solījās būt silti un patīkami, tomēr daba dara savu un bija jācīnās gan ar sniegu, gan ledu, gan dubļiem. Tā kā rallija trase ir koplietošanas ceļi, zinot situāciju valstī, mašīnas netika saudzētas, bet tik un tā dienu izbaudījām, bet par mašīnām lai domā vīrieši!

Startējām un finišējām modes un izklaides centrā „Rīga Plaza”, kur notika arī pati jestrākā Sieviešu dienas ballīte.

Šogad 375 komandu konkurencē ieguvām 115. vietu, atgādinājām publikai par Labo logu aģentūru un vienkārši jauki atpūtāmies.