Iesaki mūs draugiem

Atbalstām

Mai
05

Pārdaugavas svētki - Viņi rada Pārdaugavu!
Drukāt
PDF

Arī šogad turpinām atbalstīt brīnišķīgu notikumu Rīgas un Pārdaugavas iedzīvotājiem - Pārdaugavas svētkus!

Pardaugavas Svetki

Šogad Labo Logu Aģentūra atbalsta Līdzdalības akcija VIŅI RADA PĀRDAUGAVU. Pieteikšanās un plašāka informācija http://www.pardaugavassvetki.lv/akcija līdz pat 2018.gada maijam!
Uzdrošināmies izstāstīt par saviem līdzcilvēkiem, kas mūs iedvesmo ikdienā nenokārt galvu, celties, iet, darīt, veidot un radīt mūsu kopējo vidi skaistāku, labāku, interesantāku!


Sep
12

LLA atbalstītās basketbola komandas BK GRIFS AG / LLA 2015/2016 sezona
Drukāt
PDF

logo

Līdzīgi kā 2014.gadā Labo Logu Aģentūra pieņēma nozīmīgu lēmumu par turpmāko darbību 2 dažādos uzņēmumos, arī mūsu atbalstītajai  BK GRIFS AG / Labo Logu Aģentūras basketbola komandai 2015./2016. gada sezona nesusi būtiskas pārmaiņas gan komandas sastāvā, gan turpmākajā darbībā.

Grifs-komanda

Komanda piedalījās Latvijas Basketbola alternatīvās līgas organizētajā turnīrā ( airāk info.http://www.lbal.lv/). BK GRIFS AG/ LLA treniņus pēc vasaras sāka jau augusta sākumā un uz pirmo spēli bija ļoti labā fiziskajā formā. Pirmā spēle tika uzvarēta ļoti pārliecinoši. Tika uzvarēta komanda BK Ķekari, kura jau ir ilggadējie BK GRIFS AG/ LLA sāncenši, ar kuriem vienmēr ir saspringtas spēles un cīņa par katru laukuma daļu. Pēc pirmās uzvarētās spēles ar rezultātu 77:47, pārējā sezona vairs nebija tik veiksmīga. Spēlēts tika gan ar ļoti stiprām komandām, gan ar līdzvērtīgām, tomēr, lai nostartētu apmierinošā līmenī – pietrūka gan veiksme, gan meistarība.

Kopumā no 22 aizvadītajām spēlēm, BK GRIFS AG/ LLA komandai izdevās izcīnīt tikai 4 uzvaras. Sezonas beigās komanda ieņēma 16.vietu – 17.komandu konkurencē.

Komandu darbībā vari redzēt šeit: spele
Pēc neveiksmīgās pagājušās sezonas – BK GRIFS AG/ LLA ir veikušas strukturālas un taktiskas izmaiņās komandā un 2016./2017.gada sezonā jau startēs ar divām komandām.

Okt
25

LLA atbalstītā basketbola komanda Grifs AG / LLA aizvada spēles 1. līgā
Drukāt
PDF


Šogad LLA ir kļuvusi par draugiem un atbalstītājiem basketbola komandai, kas attiecīgi ir papildinājusi savu nosaukumu ar mūsu abreviatūru, topot par lielisko basketbola komandu GRIFS AG / LLA. Esam klāt visās komandas spēlēs un lepni par sasniegumiem šajā sezonā – iekļūšanu 1. līgā, par kuru augstāk ir tikai Elites grupa ar pusprofesionālām komandām.

Sep
13

Ārmreslinga sacensības Maskavā
Drukāt
PDF

2013. gada 14. jūlijā radās iespēja braukt uz ārmreslinga sacensībām Maskavā. Sākuma šaubījos, bet mani atbalstītāji no Labo logu aģentūras piešķīra man brīvu nedēļu, kā arī sedza dalības maksu. Nolēmu braukt, lai būtu kā būdams, jo šīs bija manas pirmās šāda mēroga sacensības. 24. jūlijā ar vilcienu braucu uz Maskavu, kur ierados 25. jūlijā.

Aug
13

LLA atbalstītajiem Madonas florbolistiem — zelts
Drukāt
PDF

Florbola komandaSestajā aprīlī, aizvadot nozīmīgāko spēli savas pastāvēšanas vēsturē, Madonas florbola komanda ar „Labo logu aģentūras” atbalstu grūtā cīņā savu līdzjutēju klātbūtnē Madonas sporta centrā izcīnīja zelta medaļas Latvijas florbola čempionāta 1. līgā.